Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXFT15XV103FA1B040
NXFT15XV103FA1B040
NXFT15XV103FA1B040 Murata Electronics
r44e-3685.pdf
Виробник: Murata Electronics
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10k Ohm 1% 40mm
на замовлення 740 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NXFT15XV103FA1B040 Виробник : Murata Electronics North America Description: THERMISTOR NTC 10K OHM BEAD