Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXFT15XV103FA1B050
NXFT15XV103FA1B050 Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3936K BEAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10k Ohm 1% 50mm.
Інші пропозиції NXFT15XV103FA1B050
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NXFT15XV103FA1B050 NXFT15XV103FA1B050 Виробник : Murata Electronics r44e-3685.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10k Ohm 1% 50mm