Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXFT15XV103FA1B130
NXFT15XV103FA1B130
NXFT15XV103FA1B130 Murata Electronics
r44e-3685.pdf
Виробник: Murata Electronics
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10k Ohm 1% 130mm
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук