NXFT15XV103FA1B150 Murata Electronics North America
Виробник: Murata Electronics North America
Description: THERMISTOR NTC 10K OHM BEAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10k Ohm 1% 150mm.
Інші пропозиції NXFT15XV103FA1B150
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NXFT15XV103FA1B150 Виробник : Murata Electronics r44e-3685.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10k Ohm 1% 150mm