Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXFT15XV103FA2B040
NXFT15XV103FA2B040
NXFT15XV103FA2B040 Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3936K BEAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NXFT15XV103FA2B040 NXFT15XV103FA2B040 Виробник : Murata Electronics r44e-1186411.pdf NTC Thermistors 10k Ohm 1% 40mm