Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXFT15XV103FA2B050
NXFT15XV103FA2B050
NXFT15XV103FA2B050 Murata Electronics
r44e-3685.pdf
Виробник: Murata Electronics
NTC Thermistors 10k Ohm 1% 50mm