Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXFT15XV103FEAB030
NXFT15XV103FEAB030
NXFT15XV103FEAB030 Murata Electronics
NXFT15XV103FEAB030.pdf
Виробник: Murata Electronics
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors
на замовлення 2992 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 3936K, B25/85: 3977K, B25/100: 3988K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 1.18" (30.00mm), Power - Max: 3 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 3936K
B25/85: 3977K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 1.18" (30.00mm)
Power - Max: 3 mW