Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXFT15XV103FEAB050
NXFT15XV103FEAB050
NXFT15XV103FEAB050 Murata Electronics
NXFT15XV103FEAB050-1947573.pdf
Виробник: Murata Electronics
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10K OHM 1%
на замовлення 4690 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NTC TEMP SENSOR, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 3936K, B25/85: 3977K, B25/100: 3989K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 1.97" (50.00mm), Part Status: Active, Power - Max: 3 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 3936K
B25/85: 3977K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 1.97" (50.00mm)
Part Status: Active
Power - Max: 3 mW