Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXRT15WB473FA1B030
NXRT15WB473FA1B030
NXRT15WB473FA1B030 Murata Electronics
NXRT15WB473FA1B030-2936880.pdf
Виробник: Murata Electronics
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 47K OHM 1%
на замовлення 2028 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 47KOHM 4050K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 4050K, B25/85: 4108K, B25/100: 4131K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 47k, Resistance Tolerance: ±1%, Power - Max: 7.5 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 4050K
B25/85: 4108K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 47k
Resistance Tolerance: ±1%
Power - Max: 7.5 mW