Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXRT15WF104FA1B010
NXRT15WF104FA1B010
NXRT15WF104FA1B010 Murata Electronics
NXRT15WF104FA1B010-2936973.pdf
Виробник: Murata Electronics
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 100K OHM 1%
на замовлення 953 шт:
термін постачання 105-114 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 100KOHM 4250K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 4250K, B25/85: 4311K, B25/100: 4334K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±1%, Power - Max: 7.5 mW.
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 4250K
B25/85: 4311K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±1%
Power - Max: 7.5 mW