Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXRT15WF104FA5B030
NXRT15WF104FA5B030
NXRT15WF104FA5B030 Murata Electronics
S0423E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: THERM NTC 100KOHM 4250K BEAD
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 4250K
B25/85: 4311K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±1%
Part Status: Not For New Designs
Power - Max: 7.5 mW
на замовлення 12345 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 100KOHM 4250K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 4250K, B25/85: 4311K, B25/100: 4334K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±1%, Part Status: Not For New Designs, Power - Max: 7.5 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NXRT15WF104FA5B030 NXRT15WF104FA5B030 Виробник : Murata Electronics NXRT15WF104FA5B030-2936974.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 100K OHM 1% INSULATED