Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXRT15XH103FA5B040
NXRT15XH103FA5B040
NXRT15XH103FA5B040 Murata Electronics
NXRT15XH103FA5B040-2937003.pdf
Виробник: Murata Electronics
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10K OHM 1%
на замовлення 1795 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3380K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 3380K, B25/85: 3434K, B25/100: 3455K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±1%, Part Status: Not For New Designs, Power - Max: 7.5 mW.
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 3380K
B25/85: 3434K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±1%
Part Status: Not For New Designs
Power - Max: 7.5 mW