Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXRT15XM202EA1B010
NXRT15XM202EA1B010
NXRT15XM202EA1B010 Murata Electronics
NXRT15XM202EA1B010.pdf
Виробник: Murata Electronics
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 2K OHM 3%
на замовлення 498 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 2KOHM 3500K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 3500K, B25/85: 3545K, B25/100: 3560K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 2k, Resistance Tolerance: ±3%, Power - Max: 7.5 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NXRT15XM202EA1B010 NXRT15XM202EA1B010 Виробник : Murata Electronics Description: THERMISTOR NTC 2KOHM 3500K BEAD
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 3500K
B25/85: 3545K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 2k
Resistance Tolerance: ±3%
Power - Max: 7.5 mW