Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXRT15XV103FA1B010
NXRT15XV103FA1B010
NXRT15XV103FA1B010 Murata Electronics
NXRT15XV103FA1B010-2936966.pdf
Виробник: Murata Electronics
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10K OHM 1%
на замовлення 982 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3936K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 3936K, B25/85: 3977K, B25/100: 3989K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±1%, Part Status: Not For New Designs, Power - Max: 7.5 mW.
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 3936K
B25/85: 3977K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±1%
Part Status: Not For New Designs
Power - Max: 7.5 mW