Продукція > ONSEMI > NZ9F10VT5G
NZ9F10VT5G
NZ9F10VT5G onsemi
nz9f2v4-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE ZENER 10V 250MW SOD923
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-923
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: SOD-923
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 7 V
на замовлення 144000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 10V 250MW SOD923, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-923, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: SOD-923, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 7 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
NZ9F10VT5G NZ9F10VT5G Виробник : onsemi nz9f2v4-d.pdf Description: DIODE ZENER 10V 250MW SOD923
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-923
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Power - Max: 250 mW