Продукція > ONSEMI > NZ9F15VT5G
NZ9F15VT5G
NZ9F15VT5G ONSEMI
2255306.pdf
Виробник: ONSEMI
Description: ONSEMI - NZ9F15VT5G - Zener-Diode, 15 V, 250 mW, SOD-923, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-923
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 250mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: NZ9F Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 15V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 4975 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - NZ9F15VT5G - Zener-Diode, 15 V, 250 mW, SOD-923, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-923, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 250mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: NZ9F Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 15V, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NZ9F15VT5G NZ9F15VT5G Виробник : ONSEMI 2255306.pdf Description: ONSEMI - NZ9F15VT5G - Zener-Diode, 15 V, 250 mW, SOD-923, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-923
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 250mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: NZ9F Series
Zener-Spannung, nom.: 15V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 66
NZ9F15VT5G NZ9F15VT5G Виробник : onsemi nz9f2v4-d.pdf Zener Diodes ZENER DIODE
Мінімальне замовлення: 19
NZ9F15VT5G NZ9F15VT5G Виробник : onsemi nz9f2v4-d.pdf Description: DIODE ZENER 15V 250MW SOD923
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-923
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 42 Ohms
Supplier Device Package: SOD-923
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 11 V
на замовлення 258 шт:
Мінімальне замовлення: 13
NZ9F15VT5G nz9f2v4-d.pdf
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-923
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 42 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW