NZX6V2C133
NZX6V2C133 Nexperia USA Inc.
NZX_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: NOW NEXPERIA NZX6V2C ZENER DIODE
Packaging: Bulk
Tolerance: ±2%
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 4 V
на замовлення 28420 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NOW NEXPERIA NZX6V2C ZENER DIODE, Packaging: Bulk, Tolerance: ±2%, Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: ALF2, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NZX6V2C133 Виробник : Nexperia USA Inc. NZX_SER.pdf Description: NOW NEXPERIA NZX6V2C ZENER DIODE
Packaging: Bulk
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW