Продукція > VISHAY DALE > O016N001ARPP5N0000
O016N001ARPP5N0000 Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: OLED MODULE 16DIG 16 X 1 PASSIVE
Display Mode: Passive
Interface: Parallel, 8-Bit
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Voltage - Supply: 4.8V ~ 5.3V
Viewing Area: 66.00mm L x 16.00mm W
Character Size: 2.95mm H x 6.35mm W
Display Format: 16 x 1
Character Format: 5 x 8 Dots
Dot Size: 0.55mm W x 0.75mm H
Outline L x W x H: 80.00mm x 36.00mm x 10.00mm
Text Color: Red
Number of Characters: 16
Написати відгук
Description: OLED MODULE 16DIG 16 X 1 PASSIVE, Packaging: Tray, Display Type: OLED, Display Mode: Passive, Interface: Parallel, 8-Bit, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Voltage - Supply: 4.8V ~ 5.3V, Viewing Area: 66.00mm L x 16.00mm W, Character Size: 2.95mm H x 6.35mm W, Display Format: 16 x 1, Character Format: 5 x 8 Dots, Dot Size: 0.55mm W x 0.75mm H, Outline L x W x H: 80.00mm x 36.00mm x 10.00mm, Text Color: Red, Number of Characters: 16.