Продукція > VISHAY DALE > O016N002ARPP5N0000
O016N002ARPP5N0000 Vishay Dale
oled016n002a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: OLED MODULE 32DIG 16 X 2 PASSIVE
Display Mode: Passive
Interface: SPI
Voltage - Supply: 5V
Viewing Area: 66.00mm L x 16.00mm W
Character Size: 5.55mm H x 2.95mm W
Display Format: 16 x 2
Character Format: 5 x 8 Dots
Dot Size: 0.55mm W x 0.65mm H
Outline L x W x H: 80.00mm x 36.00mm x 10.00mm
Text Color: Red
Number of Characters: 32
Написати відгук
Description: OLED MODULE 32DIG 16 X 2 PASSIVE, Packaging: Tray, Display Type: OLED, Display Mode: Passive, Interface: SPI, Voltage - Supply: 5V, Viewing Area: 66.00mm L x 16.00mm W, Character Size: 5.55mm H x 2.95mm W, Display Format: 16 x 2, Character Format: 5 x 8 Dots, Dot Size: 0.55mm W x 0.65mm H, Outline L x W x H: 80.00mm x 36.00mm x 10.00mm, Text Color: Red, Number of Characters: 32.