Продукція > ORION FANS > OA109AP-11-2TB
OA109AP-11-2TB
OA109AP-11-2TB Orion Fans
OA109AP-3239787.pdf
Виробник: Orion Fans
AC Fans Axial Fan, 120x120x38mm, 115VAC, 70CFM, 11W, 35dBA, 2300RPM, Ball, Terminals
на замовлення 135 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA109AP-11-2TB - AXIAL FAN, 71CFM, 35DB, 115V, 120X38.5MM, tariffCode: 0, Stromanschluss: Terminals, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 11, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: -, AC-Nennspannung: 115V, Außentiefe: 38.5, Geräuschentwicklung: 35, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 71, Lüfterrahmen: Square, Produktpalette: OA109 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 120, Nenndrehzahl: 2300, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA109AP-11-2TB OA109AP-11-2TB Виробник : Orion Fans OA109AP.pdf Description: FAN AXIAL 120X38MM 115VAC TERM
Power (Watts): 11.00W
Packaging: Box
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2300 RPM
Air Flow: 71.0 CFM (1.99m³/min)
Width: 38.50mm
Weight: 1.2 lbs (544.3 g)
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.0dB
Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 390 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
OA109AP-11-2TB OA109AP-11-2TB Виробник : ORION FANS 3162278.pdf Description: ORION FANS - OA109AP-11-2TB - AXIAL FAN, 71CFM, 35DB, 115V, 120X38.5MM
tariffCode: 0
Stromanschluss: Terminals
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 11
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: -
AC-Nennspannung: 115V