Продукція > ORION FANS > OA109AP-11-2WB
OA109AP-11-2WB
OA109AP-11-2WB Orion Fans
OA109AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X38MM 115VAC WIRE
Power (Watts): 11.00W
Packaging: Box
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2300 RPM
Air Flow: 71.0 CFM (1.99m³/min)
Width: 38.50mm
Weight: 1.2 lbs (544.3 g)
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.0dB
Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa)
на замовлення 579 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 115VAC WIRE, Power (Watts): 11.00W, Packaging: Box, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2300 RPM, Air Flow: 71.0 CFM (1.99m³/min), Width: 38.50mm, Weight: 1.2 lbs (544.3 g), Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.0dB, Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA109AP-11-2WB OA109AP-11-2WB Виробник : Orion Fans KINCS00002_1-2560463.pdf AC Fans AC Fan, 120x38mm, 115VAC, 71CFM, 11W, 35dB, 2300RPM, 2Ball, Wire