Продукція > ORION FANS > OA109AP-22-1TB1855
OA109AP-22-1TB1855
OA109AP-22-1TB1855 Orion Fans
OA109AP_metal.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 119.5X38.5MM 230VAC
Power (Watts): 10.00W
Packaging: Box
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 119.5mm L x 119.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 105.0 CFM (2.94m³/min)
Width: 38.50mm
Weight: 1.3 lbs (589.7 g)
Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 48.0dB
Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 78 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 119.5X38.5MM 230VAC, Power (Watts): 10.00W, Packaging: Box, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 119.5mm L x 119.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3100 RPM, Air Flow: 105.0 CFM (2.94m³/min), Width: 38.50mm, Weight: 1.3 lbs (589.7 g), Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, TUV, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 48.0dB, Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA109AP-22-1TB1855 OA109AP-22-1TB1855 Виробник : Orion Fans OA109AP_metal-3239101.pdf AC Fans Axial Fan, 120x120x38mm, 230VAC, 105CFM, 20W, 48dBA, Ball, Terminal, IP55
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OA109AP-22-1TB1855 OA109AP-22-1TB1855 Виробник : Orion Fans oa109-metal.pdf AC Fan Axial Ball Bearing 230V 200V to 240V 90CFM/105CFM 48dB 119.5 X 119.5 X 38.5mm High Speed