Продукція > ORION FANS > OA109AP-22-1TBXC
OA109AP-22-1TBXC
OA109AP-22-1TBXC Orion Fans
OA109_XC.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X38MM 230VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 22.00W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3300 RPM
Air Flow: 131.0 CFM (3.67m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 1.1 lbs (499.0 g)
Operating Temperature: 14 ~ 149°F (-10 ~ 65°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 47.0dB
Static Pressure: 0.490 in H2O (122.1 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 1622 шт:
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA109AP-22-1TBXC - AC-Axiallüfter, 230V, Quadratisch, 120 mm, 38 mm, Kugellager, 131 cu.ft/min, tariffCode: 84145915, Stromanschluss: Klemmen, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 22W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 110mA, AC-Nennspannung: 230V, Außentiefe: 38mm, Geräuschentwicklung: 47dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 131cu.ft/min, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OA109 XC Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 120mm, Nenndrehzahl: 3300rpm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA109AP-22-1TBXC OA109AP-22-1TBXC Виробник : Orion Fans OA109_XC-3239277.pdf AC Fans Axial Fan, 120x120x38mm, 230VAC, 131CFM, 22W, 47dBA, 3300RPM, Ball, Terminals
на замовлення 47 шт:
Кількість Ціна
OA109AP-22-1TBXC OA109AP-22-1TBXC Виробник : Orion Fans oa109_xc.pdf AC Fan Axial Ball Bearing 230V 200V to 250V 110CFM/131CFM 43dB/47dB 120 X 120 X 38mm High Speed
на замовлення 357 шт:
Мінімальне замовлення: 4
OA109AP-22-1TBXC OA109AP-22-1TBXC Виробник : ORION FANS OA109_XC.pdf Description: ORION FANS - OA109AP-22-1TBXC - AC-Axiallüfter, 230V, Quadratisch, 120 mm, 38 mm, Kugellager, 131 cu.ft/min
tariffCode: 84145915
Stromanschluss: Klemmen
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 22W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 110mA
AC-Nennspannung: 230V
Außentiefe: 38mm
Geräuschentwicklung: 47dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 131cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OA109 XC Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 120mm
Nenndrehzahl: 3300rpm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 58 шт:
товару немає в наявності