Продукція > ORION FANS > OA125AP-11-1TB
OA125AP-11-1TB
OA125AP-11-1TB Orion Fans
OA125AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 119.5X26.2MM 115VAC
Packaging: Box
Power (Watts): 11.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2900 RPM
Air Flow: 75.0 CFM (2.10m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.73 lb (331.12 g)
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.0dB
Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 5279 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 119.5X26.2MM 115VAC, Packaging: Box, Power (Watts): 11.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2900 RPM, Air Flow: 75.0 CFM (2.10m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.73 lb (331.12 g), Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.0dB, Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA125AP-11-1TB OA125AP-11-1TB Виробник : Orion Fans OA125AP.pdf AC Fans Axial Fan, 120x120x25mm, 115VAC, 75CFM, 11W, 42dBA, 2900RPM, Ball, Terminals