Продукція > ORION FANS > OA162-5E-115WB
OA162-5E-115WB
OA162-5E-115WB Orion Fans
OA162.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 172X55MM 115VAC WIRE
Packaging: Box
Power (Watts): 42.00W
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3250 RPM
Air Flow: 230.0 CFM (6.44m³/min)
Width: 55.00mm
Weight: 2.4 lbs (1.1 kg)
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 53.0dB
Static Pressure: 0.630 in H2O (156.9 Pa)
на замовлення 671 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA162-5E-115WB - AC-Axiallüfter, 115V, Rund, 162 mm, 55 mm, Kugellager, 230 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 42W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 470mA, AC-Nennspannung: 115V, Außentiefe: 55mm, Geräuschentwicklung: 53dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 230cu.ft/min, Lüfterrahmen: Rund, Produktpalette: OA162 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 162mm, Nenndrehzahl: 3400rpm, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA162-5E-115WB OA162-5E-115WB Виробник : Orion Fans OA162-3239757.pdf AC Fans Axial Fan, 150x172x55mm, 115VAC, 230CFM, 42W, 53dBA, 3250RPM, Ball, Lead Wires
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OA162-5E-115WB OA162-5E-115WB Виробник : Orion Fans oa162.pdf AC Fan Axial Ball Bearing 115V 100V to 125V 195CFM/230CFM 49dB/53dB 172 X 55mm
на замовлення 74 шт:
Мінімальне замовлення: 2
OA162-5E-115WB OA162-5E-115WB Виробник : ORION FANS 3996656.pdf Description: ORION FANS - OA162-5E-115WB - AC-Axiallüfter, 115V, Rund, 162 mm, 55 mm, Kugellager, 230 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 42W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 470mA
AC-Nennspannung: 115V
Außentiefe: 55mm
Geräuschentwicklung: 53dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 230cu.ft/min
Lüfterrahmen: Rund
Produktpalette: OA162 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 162mm
Nenndrehzahl: 3400rpm
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 9 шт: