OA162-5E-230WB24 ORION FANS
Виробник: ORION FANS
Description: ORION FANS - OA162-5E-230WB24 - AC-LÜFTER KUGELLAG 172MM 3250U/MIN 230V
tariffCode: 84145915
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 42W
isCanonical: Y
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 230mA
AC-Nennspannung: 230V
Außentiefe: 55mm
Geräuschentwicklung: 53dB
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 230cu.ft/min
Lüfterrahmen: Rund
Produktpalette: OA162 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 172mm
Nenndrehzahl: 3250rpm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA162-5E-230WB24 - AC-LÜFTER KUGELLAG 172MM 3250U/MIN 230V, tariffCode: 84145915, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 42W, isCanonical: Y, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 230mA, AC-Nennspannung: 230V, Außentiefe: 55mm, Geräuschentwicklung: 53dB, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 230cu.ft/min, Lüfterrahmen: Rund, Produktpalette: OA162 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 172mm, Nenndrehzahl: 3250rpm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Інші пропозиції OA162-5E-230WB24
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Description: FAN AXIAL 172X55MM 230VAC WIRE |