Продукція > ORION FANS > OA172EC-11-1WBIP68A
OA172EC-11-1WBIP68A
OA172EC-11-1WBIP68A ORION FANS
3162380.pdf
Виробник: ORION FANS
Description: ORION FANS - OA172EC-11-1WBIP68A - AXIAL FAN, BALL, 172MM, 220CFM, WIRELEAD
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: 2 Lead Wires
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 15W
IP-Schutzart: IP68
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 230mA
AC-Nennspannung: 115V
Außentiefe: 51mm
Luftstrom - CFM: 220cu.ft/min
Lüfterrahmen: Rectangular with Rounded Ends
Produktpalette: OA172EC IP68-ATEX Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 172mm
Nenndrehzahl: 3000rpm
directShipCharge: 25
SVHC: Lead
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA172EC-11-1WBIP68A - AXIAL FAN, BALL, 172MM, 220CFM, WIRELEAD, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: 2 Lead Wires, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 15W, IP-Schutzart: IP68, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 230mA, AC-Nennspannung: 115V, Außentiefe: 51mm, Geräuschentwicklung: 57dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 220cu.ft/min, Lüfterrahmen: Rectangular with Rounded Ends, Produktpalette: OA172EC IP68-ATEX Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 172mm, Nenndrehzahl: 3000rpm, directShipCharge: 25, SVHC: Lead.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172EC-11-1WBIP68A Виробник : Orion Fans OA172EC_IP68-ATEX_Series.pdf Вентилятор 172X150X51MM 115VAC IP68ATEX Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
товару немає в наявності
OA172EC-11-1WBIP68A OA172EC-11-1WBIP68A Виробник : Orion Fans OA172EC_IP68-ATEX_Series.pdf Description: FAN 172X150X51MM 115VAC IP68ATEX
Packaging: Box
Power (Watts): 15.00W
Features: Electronic Commutation (EC), Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Air Flow: 220.0 CFM (6.16m³/min)
Width: 51.00mm
Weight: 1.5 lbs (680.4 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: ATEX, CE, cURus, UR
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 57.0dB
Static Pressure: 0.620 in H2O (154.4 Pa)
Part Status: Active
товару немає в наявності
OA172EC-11-1WBIP68A OA172EC-11-1WBIP68A Виробник : Orion Fans OA172EC_IP68_ATEX-3239761.pdf EC Fans EC Axial Fan, 172x152x51.6mm, 115VAC, 220CFM, 3000RPM, 0.62"H20, IP68/ATEX