Продукція > ORION FANS > OA172SAP-11-1TBXC
OA172SAP-11-1TBXC
OA172SAP-11-1TBXC Orion Fans
OA172SAP_XC.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 50.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3300 RPM
Air Flow: 300.0 CFM (8.40m³/min)
Width: 51.00mm
Weight: 2.2 lbs (997.9 g)
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 61.0dB
Static Pressure: 0.780 in H2O (194.3 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 1345 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA172SAP-11-1TBXC - AXIAL FAN, BALL, 300CFM, 61DB, 50W, 115V, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: Terminals, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 50W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: -, AC-Nennspannung: 115V, Außentiefe: 51mm, Geräuschentwicklung: 61dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 300cu.ft/min, Lüfterrahmen: Rectangular with Rounded Ends, Produktpalette: OA172 XC Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 172mm, Nenndrehzahl: 3300rpm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172SAP-11-1TBXC OA172SAP-11-1TBXC Виробник : ORION FANS OA172SAP_XC.pdf Description: ORION FANS - OA172SAP-11-1TBXC - AXIAL FAN, BALL, 300CFM, 61DB, 50W, 115V
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: Terminals
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 50W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: -
AC-Nennspannung: 115V
Außentiefe: 51mm
Geräuschentwicklung: 61dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 300cu.ft/min
Lüfterrahmen: Rectangular with Rounded Ends
Produktpalette: OA172 XC Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 172mm
Nenndrehzahl: 3300rpm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 238 шт:
Кількість Ціна
OA172SAP-11-1TBXC OA172SAP-11-1TBXC Виробник : Orion Fans OA172SAP_XC.pdf AC Fans Axial Fan, 150x172x51mm, 115VAC, 293CFM, 50W, 61dBA, 3300RPM, Ball, Terminals