Продукція > ORION FANS > OA172SAP-11-3TB
OA172SAP-11-3TB
OA172SAP-11-3TB Orion Fans
OA172SAP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 16.00W
Features: Capacitor
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1800 RPM
Air Flow: 135.0 CFM (3.78m³/min)
Width: 51.00mm
Weight: 2.6 lbs (1.2 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB
Static Pressure: 0.430 in H2O (107.1 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 2146 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA172SAP-11-3TB - AXIAL FAN, BALL, 135CFM, 33DB, 16W, 115V, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: Terminals, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 16W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: -, AC-Nennspannung: 115V, Außentiefe: 51mm, Geräuschentwicklung: 33dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 135cu.ft/min, Lüfterrahmen: Rectangular with Rounded Ends, Produktpalette: OA172S Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 172mm, Nenndrehzahl: 1800rpm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172SAP-11-3TB OA172SAP-11-3TB Виробник : Orion Fans OA172SAP.pdf AC Fans Axial Fan, 150x172x51mm, 115VAC, 115CFM, 16W, 33.2dBA, 1700RPM, Ball, Terminals
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
OA172SAP-11-3TB OA172SAP-11-3TB Виробник : ORION FANS OA172SAP.pdf Description: ORION FANS - OA172SAP-11-3TB - AXIAL FAN, BALL, 135CFM, 33DB, 16W, 115V
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: Terminals
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 16W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: -
AC-Nennspannung: 115V
Außentiefe: 51mm
Geräuschentwicklung: 33dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 135cu.ft/min
Lüfterrahmen: Rectangular with Rounded Ends
Produktpalette: OA172S Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 172mm