Продукція > ORION FANS > OA180AP-22-1TB
OA180AP-22-1TB
OA180AP-22-1TB Orion Fans
OA180AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 180X89MM 230VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 70.0W
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 180mm L x 180mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3175 RPM
Air Flow: 409.0 CFM (11.45m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 4 lbs (1.8 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 62.0dB
Static Pressure: 0.840 in H2O (209.2 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 232 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 180X89MM 230VAC TERM, Packaging: Box, Power (Watts): 70.0W, Features: Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 180mm L x 180mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3175 RPM, Air Flow: 409.0 CFM (11.45m³/min), Width: 89.00mm, Weight: 4 lbs (1.8 kg), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 62.0dB, Static Pressure: 0.840 in H2O (209.2 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA180AP-22-1TB OA180AP-22-1TB Виробник : Orion Fans OA180AP-3239607.pdf AC Fans Axial Fan, 176x176x89mm, 230VAC, 409CFM, 70W, 62dBA, Ball, Terminal, IP56