Продукція > ORION FANS > OA180APL-22-1TB
OA180APL-22-1TB
OA180APL-22-1TB Orion Fans
OA180APL.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 180X65MM 230VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 70.0W
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 180mm L x 180mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3300 RPM
Air Flow: 405.0 CFM (11.34m³/min)
Width: 65.00mm
Weight: 4 lbs (1.8 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 60.0dB
Static Pressure: 0.830 in H2O (206.7 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 144 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA180APL-22-1TB - AC-Axiallüfter, 230V, Quadratisch, 180 mm, 65 mm, Kugellager, 405 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: Klemmen, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 70W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: -, AC-Nennspannung: 230V, Außentiefe: 65mm, Geräuschentwicklung: 60dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 405cu.ft/min, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OA180APL Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 180mm, Nenndrehzahl: 3300rpm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA180APL-22-1TB OA180APL-22-1TB Виробник : Orion Fans OA180APL-3239346.pdf AC Fans Axial Fan, 180x180x65mm, 230VAC, 405CFM, 70W, 60dBA, 3300RPM, Ball, Terminals
на замовлення 94 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OA180APL-22-1TB OA180APL-22-1TB Виробник : ORION FANS 3162325.pdf Description: ORION FANS - OA180APL-22-1TB - AC-Axiallüfter, 230V, Quadratisch, 180 mm, 65 mm, Kugellager, 405 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: Klemmen
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 70W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: -
AC-Nennspannung: 230V
Außentiefe: 65mm
Geräuschentwicklung: 60dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 405cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OA180APL Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 180mm