Продукція > ORION FANS > OA180APL-22-1TB1868
OA180APL-22-1TB1868
OA180APL-22-1TB1868 Orion Fans
OA180APL-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN 230AC 180X180X65MM IP68 TERM
Power (Watts): 80.0W
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 180mm L x 180mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3250 RPM
Air Flow: 400.0 CFM (11.20m³/min)
Width: 65.00mm
Weight: 4 lbs (1.8 kg)
Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 65.0dB
Static Pressure: 0.800 in H2O (199.3 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA180APL-22-1TB1868 - AC-Axiallüfter, 230V, Quadratisch, 180 mm, 65 mm, Kugellager, 400 cu.ft/min, tariffCode: 84145915, Stromanschluss: Klemmen, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 80W, isCanonical: Y, IP-Schutzart: IP68, usEccn: EAR99, Statischer Druck: 0.8Inch-H2O, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: -, AC-Nennspannung: 230V, Außentiefe: 65mm, Geräuschentwicklung: 65dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 400cu.ft/min, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OA180APL-IP68 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 180mm, Nenndrehzahl: 3250rpm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA180APL-22-1TB1868 OA180APL-22-1TB1868 Виробник : Orion Fans OA180APL_IP68-3239627.pdf AC Fans Axial Fan, 180x180x65mm, 230VAC, 400CFM, 80W, 65dBA, Ball, Terminal, IP68
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OA180APL-22-1TB1868 OA180APL-22-1TB1868 Виробник : ORION FANS 3162324.pdf Description: ORION FANS - OA180APL-22-1TB1868 - AC-Axiallüfter, 230V, Quadratisch, 180 mm, 65 mm, Kugellager, 400 cu.ft/min
tariffCode: 84145915
Stromanschluss: Klemmen
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 80W
isCanonical: Y
IP-Schutzart: IP68
usEccn: EAR99
Statischer Druck: 0.8Inch-H2O
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: -
AC-Nennspannung: 230V
Außentiefe: 65mm
Geräuschentwicklung: 65dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 400cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OA180APL-IP68 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 180mm