Продукція > ORION FANS > OA180APL-22-1TB1869K
OA180APL-22-1TB1869K
OA180APL-22-1TB1869K Orion Fans
OA180APL-IP69K.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: AC FAN, IP69K, 180X180X65MM, 230
Packaging: Box
Power (Watts): 80.0W
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 180mm L x 180mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3250 RPM
Air Flow: 400.0 CFM (11.20m³/min)
Width: 65.00mm
Weight: 4 lbs (1.8 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 65.0dB
Static Pressure: 0.800 in H2O (199.3 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA180APL-22-1TB1869K - AC AXIAL FAN, BALL, 180MM, 400CFM, 230V, tariffCode: 0, Stromanschluss: Terminals, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 80W, IP-Schutzart: IP69K, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: -, AC-Nennspannung: 230V, Außentiefe: 65mm, Geräuschentwicklung: 65dB, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 400cu.ft/min, Lüfterrahmen: Square, Produktpalette: OA180APL-IP69K Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 180mm, Nenndrehzahl: 3250rpm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA180APL-22-1TB1869K OA180APL-22-1TB1869K Виробник : Orion Fans OA180APL-IP69K.pdf AC Fans Axial Fan, 180x180x65mm, 230VAC, 400CFM, 80W, 65dBA, Ball, Terminal, IP69K
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OA180APL-22-1TB1869K OA180APL-22-1TB1869K Виробник : ORION FANS OA180APL-IP69K.pdf Description: ORION FANS - OA180APL-22-1TB1869K - AC AXIAL FAN, BALL, 180MM, 400CFM, 230V
tariffCode: 0
Stromanschluss: Terminals
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 80W
IP-Schutzart: IP69K
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: -
AC-Nennspannung: 230V
Außentiefe: 65mm
Geräuschentwicklung: 65dB
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 400cu.ft/min
Lüfterrahmen: Square
Produktpalette: OA180APL-IP69K Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 180mm