Продукція > ORION FANS > OA200AP-22-1TB1868
OA200AP-22-1TB1868
OA200AP-22-1TB1868 Orion Fans
OA200AP-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN 230AC 220X220X70MM IP68 TERM
Power (Watts): 105W
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 220mm L x 200mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3300 RPM
Air Flow: 485.0 CFM (13.58m³/min)
Width: 70.00mm
Weight: 4.6 lbs (2.1 kg)
Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 68.0dB
Static Pressure: 0.930 in H2O (231.7 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA200AP-22-1TB1868 - AC-Axiallüfter, 230V, Rund, 220 mm, 70 mm, Kugellager, 485 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: Klemmen, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 105W, IP-Schutzart: IP68, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: -, AC-Nennspannung: 230V, Außentiefe: 70mm, Geräuschentwicklung: 68dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 485cu.ft/min, Lüfterrahmen: Rund, Produktpalette: OA200AP-IP68 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 220mm, Nenndrehzahl: 3300rpm, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA200AP-22-1TB1868 OA200AP-22-1TB1868 Виробник : ORION FANS 3162318.pdf Description: ORION FANS - OA200AP-22-1TB1868 - AC-Axiallüfter, 230V, Rund, 220 mm, 70 mm, Kugellager, 485 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: Klemmen
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 105W
IP-Schutzart: IP68
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: -
AC-Nennspannung: 230V
Außentiefe: 70mm
Geräuschentwicklung: 68dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 485cu.ft/min
Lüfterrahmen: Rund
Produktpalette: OA200AP-IP68 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 220mm