Продукція > ORION FANS > OA205AP-22-1TB1868
OA205AP-22-1TB1868
OA205AP-22-1TB1868 Orion Fans
OA205AP-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN 230AC 205X205X72MM IP68 TERM
Power (Watts): 80.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 205mm L x 205mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 590.0 CFM (16.52m³/min)
Width: 72.00mm
Weight: 5.2 lbs (2.4 kg)
Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 67.0dB
Static Pressure: 0.860 in H2O (214.2 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA205AP-22-1TB1868 - AC-Axiallüfter, 230V, Quadratisch, 205 mm, 72 mm, Kugellager, 590 cu.ft/min, tariffCode: 84145915, Stromanschluss: Klemmen, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 80W, IP-Schutzart: IP68, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: -, AC-Nennspannung: 230V, Außentiefe: 72mm, Geräuschentwicklung: 67dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 590cu.ft/min, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OA205AP-IP68 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 205mm, Nenndrehzahl: 3000rpm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA205AP-22-1TB1868 OA205AP-22-1TB1868 Виробник : ORION FANS 3162280.pdf Description: ORION FANS - OA205AP-22-1TB1868 - AC-Axiallüfter, 230V, Quadratisch, 205 mm, 72 mm, Kugellager, 590 cu.ft/min
tariffCode: 84145915
Stromanschluss: Klemmen
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 80W
IP-Schutzart: IP68
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: -
AC-Nennspannung: 230V
Außentiefe: 72mm
Geräuschentwicklung: 67dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 590cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OA205AP-IP68 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 205mm