Продукція > ORION FANS > OA205AP-22-1TB1869K
OA205AP-22-1TB1869K
OA205AP-22-1TB1869K Orion Fans
OA205AP-IP69K.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: AC FAN, IP69K, 205X205X72MM, 230
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA205AP-22-1TB1869K - AC AXIAL FAN, BALL, 205MM, 590CFM, 230V, tariffCode: 0, Stromanschluss: Terminals, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 80W, IP-Schutzart: IP69K, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: -, Außentiefe: 72mm, Geräuschentwicklung: 67dB, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 590cu.ft/min, Lüfterrahmen: Square, Produktpalette: OA205AP-IP69K Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 205mm, Nenndrehzahl: 3000rpm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA205AP-22-1TB1869K OA205AP-22-1TB1869K Виробник : Orion Fans OA205AP_IP69K-1917835.pdf AC Fans Axial Fan, 205x205x72mm, 230VAC, 590CFM, 80W, 67.4dBA, Ball, Terminal, IP69K
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OA205AP-22-1TB1869K OA205AP-22-1TB1869K Виробник : ORION FANS OA205AP-IP69K.pdf Description: ORION FANS - OA205AP-22-1TB1869K - AC AXIAL FAN, BALL, 205MM, 590CFM, 230V
tariffCode: 0
Stromanschluss: Terminals
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 80W
IP-Schutzart: IP69K
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: -
Außentiefe: 72mm
Geräuschentwicklung: 67dB
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 590cu.ft/min
Lüfterrahmen: Square
Produktpalette: OA205AP-IP69K Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 205mm