Продукція > ORION FANS > OA225AN-22-1TB18
OA225AN-22-1TB18
OA225AN-22-1TB18 Orion Fans
OA225AN.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 225X80MM BALL 230VAC
Packaging: Box
Power (Watts): 80.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 225mm L x 225mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2800 RPM
Air Flow: 600.0 CFM (16.80m³/min)
Width: 80.00mm
Weight: 4.7 lbs (2.1 kg)
Operating Temperature: -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C)
Termination: Terminal Block
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 61.0dB
Static Pressure: 0.670 in H2O (166.9 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 318 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA225AN-22-1TB18 - AC-Axiallüfter, 230V, Rund, 225 mm, 80 mm, Kugellager, 600 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: Klemmen, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 80W, isCanonical: Y, IP-Schutzart: IP55, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 350mA, AC-Nennspannung: 230V, Außentiefe: 80mm, Geräuschentwicklung: 61dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 600cu.ft/min, Lüfterrahmen: Rund, Produktpalette: OA225AN Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 225mm, Nenndrehzahl: 2800rpm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA225AN-22-1TB18 OA225AN-22-1TB18 Виробник : Orion Fans OA225AN-3239241.pdf AC Fans Axial Fan, 225x225x80mm, 230VAC, 600CFM, 72W, 61dBA, Ball, Terminal, IP55
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OA225AN-22-1TB18 OA225AN-22-1TB18 Виробник : ORION FANS 3162332.pdf Description: ORION FANS - OA225AN-22-1TB18 - AC-Axiallüfter, 230V, Rund, 225 mm, 80 mm, Kugellager, 600 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: Klemmen
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 80W
isCanonical: Y
IP-Schutzart: IP55
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 350mA
AC-Nennspannung: 230V
Außentiefe: 80mm
Geräuschentwicklung: 61dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 600cu.ft/min
Lüfterrahmen: Rund
Produktpalette: OA225AN Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 225mm