Продукція > ORION FANS > OA225AP-22-1TB1868
OA225AP-22-1TB1868
OA225AP-22-1TB1868 Orion Fans
OA225AP-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN 230AC 225X240X80MM IP68 TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 80.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 225mm L x 225mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 620.0 CFM (17.36m³/min)
Width: 80.00mm
Weight: 4.8 lbs (2.2 kg)
Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 66.0dB
Static Pressure: 0.740 in H2O (184.3 Pa)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA225AP-22-1TB1868 - AC-Axiallüfter, 230V, Quadratisch, 225 mm, 80 mm, Kugellager, 620 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: Klemmen, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 80W, IP-Schutzart: IP68, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: -, AC-Nennspannung: 230V, Außentiefe: 80mm, Geräuschentwicklung: 66dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 620cu.ft/min, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OA225AP-IP68 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 225mm, Nenndrehzahl: 3100rpm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA225AP-22-1TB1868 OA225AP-22-1TB1868 Виробник : ORION FANS 3162295.pdf Description: ORION FANS - OA225AP-22-1TB1868 - AC-Axiallüfter, 230V, Quadratisch, 225 mm, 80 mm, Kugellager, 620 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: Klemmen
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 80W
IP-Schutzart: IP68
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: -
AC-Nennspannung: 230V
Außentiefe: 80mm
Geräuschentwicklung: 66dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 620cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OA225AP-IP68 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 225mm
Nenndrehzahl: 3100rpm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
OA225AP-22-1TB1868 OA225AP-22-1TB1868 Виробник : Orion Fans OA225AP-IP68.pdf AC Fans AC Fan, All Metal, 225x240x80mm, 230VAC, 620CFM, 80W, 3100RPM, Terminal, IP68