Продукція > ORION FANS > OA225LFGH111T
OA225LFGH111T
OA225LFGH111T Orion Fans
OA225LFGH_Series.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 322.7X133.4MM 115VAC
Packaging: Box
Power (Watts): 72.0W
Features: Capacitor, Kit, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 322.7mm L x 322.7mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2800 RPM
Air Flow: 600.0 CFM (16.80m³/min)
Width: 133.4mm
Operating Temperature: 104 ~ 158°F (40 ~ 70°C)
Termination: Terminal Block
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 59.0dB
Static Pressure: 0.550 in H2O (137.0 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 322.7X133.4MM 115VAC, Packaging: Box, Power (Watts): 72.0W, Features: Capacitor, Kit, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 322.7mm L x 322.7mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2800 RPM, Air Flow: 600.0 CFM (16.80m³/min), Width: 133.4mm, Operating Temperature: 104 ~ 158°F (40 ~ 70°C), Termination: Terminal Block, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 59.0dB, Static Pressure: 0.550 in H2O (137.0 Pa), Part Status: Active.
Інші пропозиції OA225LFGH111T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA225LFGH111T OA225LFGH111T Виробник : Orion Fans OA225LFGH-3239730.pdf AC Fans Louvered Filter Fan Hinged Guard Kit with 225mm Fan, 322.7x133.4mm, 115VAC, IP54