Продукція > ORION FANS > OA254AN-11-3TB
OA254AN-11-3TB
OA254AN-11-3TB Orion Fans
OA254AN.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 32.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1100 RPM
Air Flow: 320.0 CFM (8.96m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 5.4 lbs (2.4 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 48.0dB
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM, Packaging: Box, Power (Watts): 32.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1100 RPM, Air Flow: 320.0 CFM (8.96m³/min), Width: 89.00mm, Weight: 5.4 lbs (2.4 kg), Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 48.0dB, Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Part Status: Active.
Інші пропозиції OA254AN-11-3TB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA254AN-11-3TB OA254AN-11-3TB Виробник : Orion Fans OA254AN.pdf AC Fans Tubeaxial Fan, 254x254x89mm, 115VAC, 320CFM, 32W, 48dBA, 1100RPM, Ball, Leads