Продукція > ORION FANS > OA254AN-22-1TBXC
OA254AN-22-1TBXC
OA254AN-22-1TBXC Orion Fans
OA254AN.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 75.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2700 RPM
Air Flow: 850.0 CFM (23.80m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 5.4 lbs (2.4 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 69.0dB
Static Pressure: 0.780 in H2O (194.3 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 2854 шт:
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA254AN-22-1TBXC - AC-Axiallüfter, 230V, Rund, 254 mm, 89 mm, Kugellager, 850 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: Klemmen, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 75W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: -, AC-Nennspannung: 230V, Außentiefe: 89mm, Geräuschentwicklung: 69dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 850cu.ft/min, Lüfterrahmen: Rund, Produktpalette: OA254AN XC Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 254mm, Nenndrehzahl: 2700rpm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA254AN-22-1TBXC OA254AN-22-1TBXC Виробник : Orion Fans OA254AN.pdf AC Fans Tubeaxial Fan, 254x254x89mm, 230VAC, 850CFM, 75W, 69dBA, 2700RPM, Ball, Leads
на замовлення 76 шт:
Кількість Ціна
OA254AN-22-1TBXC OA254AN-22-1TBXC Виробник : ORION FANS OA254AN.pdf Description: ORION FANS - OA254AN-22-1TBXC - AC-Axiallüfter, 230V, Rund, 254 mm, 89 mm, Kugellager, 850 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: Klemmen
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 75W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: -
AC-Nennspannung: 230V
Außentiefe: 89mm
Geräuschentwicklung: 69dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 850cu.ft/min
Lüfterrahmen: Rund
Produktpalette: OA254AN XC Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 254mm