Продукція > ORION FANS > OA254AP-11-1TB
OA254AP-11-1TB
OA254AP-11-1TB Orion Fans
OA254AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 35.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1650 RPM
Air Flow: 547.0 CFM (15.32m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 4.2 lbs (1.9 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 55.0dB
Static Pressure: 0.390 in H2O (97.1 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 2115 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA254AP-11-1TB - AXIAL FAN, BALL, 547CFM, 55DB, 33W, 115V, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: Terminals, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 33W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 290mA, AC-Nennspannung: 115V, Außentiefe: 89mm, Geräuschentwicklung: 55dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 547cu.ft/min, Lüfterrahmen: Circular, Produktpalette: OA254 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 254mm, Nenndrehzahl: 1650rpm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA254AP-11-1TB OA254AP-11-1TB Виробник : Orion Fans OA254AP.pdf AC Fans Tubeaxial Fan, 254x89mm Round, 115VAC, 547CFM, 33W, 55dBA, Ball, Terminals
на замовлення 87 шт:
Кількість Ціна
OA254AP-11-1TB OA254AP-11-1TB Виробник : ORION FANS 3162365.pdf Description: ORION FANS - OA254AP-11-1TB - AXIAL FAN, BALL, 547CFM, 55DB, 33W, 115V
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: Terminals
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 33W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 290mA
AC-Nennspannung: 115V
Außentiefe: 89mm
Geräuschentwicklung: 55dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 547cu.ft/min
Lüfterrahmen: Circular
Produktpalette: OA254 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 254mm
Nenndrehzahl: 1650rpm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 53 шт:
OA254AP-11-1TB OA254AP-11-1TB Виробник : Orion Fans oa254ap.pdf AC Fan Axial Ball Bearing 115V 80V to 130V 460CFM/547CFM 52dB/55dB 254 X 89mm High Speed
на замовлення 342 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності