Продукція > ORION FANS > OA254AP-11-1TBSF
OA254AP-11-1TBSF
OA254AP-11-1TBSF Orion Fans
OA254AP_saltfog.pdf
Виробник: Orion Fans
AC Fans Axial Fan, 254x254x89mm, 115VAC, 550CFM, 33W, 55dBA, 1650RPM, Ball, Terminals
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM, Power (Watts): 33.00W, Features: Capacitor, Salt Fog Rated, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1650 RPM, Air Flow: 550.0 CFM (15.40m³/min), Width: 89.00mm, Weight: 4.3 lbs (2 kg), Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 55.0dB, Static Pressure: 0.400 in H2O (99.6 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA254AP-11-1TBSF OA254AP-11-1TBSF Виробник : Orion Fans OA254AP_saltfog.pdf Description: FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Power (Watts): 33.00W
Features: Capacitor, Salt Fog Rated, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1650 RPM
Air Flow: 550.0 CFM (15.40m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 4.3 lbs (2 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 55.0dB
Static Pressure: 0.400 in H2O (99.6 Pa)
на замовлення 820 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
OA254AP-11-1TB(SF) OA254AP-11-1TB(SF) Виробник : Orion Fans OA254AP_SF_Fans-274961.pdf AC Fans AC Fan for Harsh Environment, 254x89mm, 115VAC, 547CFM, Ball Bearing, Terminals, Salt Fog Rated
на замовлення 5 шт:
OA254AP-11-1TB(SF) OA254AP-11-1TB(SF) Виробник : Orion Fans oa254ap_saltfog.pdf AC Fan Axial Ball Bearing 115V 550CFM 55dB 254 X 89mm High Speed