Продукція > ORION FANS > OA254AP-22-1TB
OA254AP-22-1TB
OA254AP-22-1TB Orion Fans
OA254AP-3239765.pdf
Виробник: Orion Fans
AC Fans Tubeaxial Fan, 254x89mm Round, 230VAC, 547CFM, 33W, 55dBA, Ball, Terminals
на замовлення 188 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA254AP-22-1TB - AC-Axiallüfter, 230V, Rund, 254 mm, 89 mm, Kugellager, 547 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: Klemmen, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 33W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 140mA, AC-Nennspannung: 230V, Außentiefe: 89mm, Geräuschentwicklung: 55dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 547cu.ft/min, Lüfterrahmen: Rund, Produktpalette: OA254 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 254mm, Nenndrehzahl: 1650rpm, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA254AP-22-1TB OA254AP-22-1TB Виробник : Orion Fans OA254AP.pdf Description: FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 35.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1650 RPM
Air Flow: 547.0 CFM (15.32m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 4.2 lbs (1.9 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 55.0dB
Static Pressure: 0.390 in H2O (97.1 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 409 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
OA254AP-22-1TB OA254AP-22-1TB Виробник : ORION FANS OA254AP.pdf Description: ORION FANS - OA254AP-22-1TB - AC-Axiallüfter, 230V, Rund, 254 mm, 89 mm, Kugellager, 547 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: Klemmen
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 33W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 140mA
AC-Nennspannung: 230V
Außentiefe: 89mm
Geräuschentwicklung: 55dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 547cu.ft/min
Lüfterrahmen: Rund
Produktpalette: OA254 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 254mm