Продукція > ORION FANS > OA254AP-22-1WB
OA254AP-22-1WB
OA254AP-22-1WB Orion Fans
OA254AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 254X89MM 230VAC WIRE
Packaging: Box
Power (Watts): 35.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1650 RPM
Air Flow: 547.0 CFM (15.32m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 4.2 lbs (1.9 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 55.0dB
Static Pressure: 0.390 in H2O (97.1 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 79 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 254X89MM 230VAC WIRE, Packaging: Box, Power (Watts): 35.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1650 RPM, Air Flow: 547.0 CFM (15.32m³/min), Width: 89.00mm, Weight: 4.2 lbs (1.9 kg), Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 55.0dB, Static Pressure: 0.390 in H2O (97.1 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA254AP-22-1WB OA254AP-22-1WB Виробник : Orion Fans OA254AP-3239765.pdf AC Fans Tubeaxial Fan, 254x89mm Round, 230VAC, 547CFM, 33W, 55dBA, 1650RPM, Ball, Lead