Продукція > ORION FANS > OA254EC-22-1TBXC
OA254EC-22-1TBXC
OA254EC-22-1TBXC ORION FANS
3758037.pdf
Виробник: ORION FANS
Description: ORION FANS - OA254EC-22-1TBXC - AC-Axiallüfter, 230V, Rund, 254 mm, 89 mm, Kugellager, 830 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: Klemmen
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 72W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 640mA
AC-Nennspannung: 230V
Außentiefe: 89mm
Geräuschentwicklung: 70dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 830cu.ft/min
Lüfterrahmen: Rund
Produktpalette: OA254EC XC Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 254mm
Nenndrehzahl: 2750rpm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA254EC-22-1TBXC - AC-Axiallüfter, 230V, Rund, 254 mm, 89 mm, Kugellager, 830 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: Klemmen, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 72W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 640mA, AC-Nennspannung: 230V, Außentiefe: 89mm, Geräuschentwicklung: 70dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 830cu.ft/min, Lüfterrahmen: Rund, Produktpalette: OA254EC XC Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 254mm, Nenndrehzahl: 2750rpm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA254EC-22-1TBXC OA254EC-22-1TBXC Виробник : Orion Fans OA254EC_XC.pdf Description: EC FAN 254X89MM 230VAC TERMINAL
Power (Watts): 72.0W
Features: Electronic Commutation (EC)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2750 RPM
Air Flow: 830.0 CFM (23.24m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 4.6 lbs (2.1 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 70.0dB
Static Pressure: 1.200 in H2O (298.9 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 11 шт:
Кількість Ціна
OA254EC-22-1TBXC OA254EC-22-1TBXC Виробник : Orion Fans OA254EC_XC.pdf EC Fans EC Axial Fan, 254x254x89mm, 230VAC, 830CFM, 2750RPM, 1.2"H20, Ball, Wire