Продукція > ORION FANS > OA280AN-11-1TB18
OA280AN-11-1TB18
OA280AN-11-1TB18 Orion Fans
OA280AN_metal.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 280X80MM BALL 115VAC
Packaging: Box
Power (Watts): 148W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 280mm L x 280mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2700 RPM
Air Flow: 1130.0 CFM (31.64m³/min)
Width: 80.00mm
Weight: 6.2 lbs (2.8 kg)
Operating Temperature: -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C)
Termination: Terminal Block
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 70.0dB
Static Pressure: 0.780 in H2O (194.3 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 261 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA280AN-11-1TB18 - AXIAL FAN, 1130CFM, 70DB, 148W, 115VAC, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: Terminals, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 148W, IP-Schutzart: IP55, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Netzsteckertyp: 148W, Nennstrom: 1.5A, AC-Nennspannung: 115V, Außentiefe: 80mm, Geräuschentwicklung: 70dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 1130cu.ft/min, Lüfterrahmen: Square, Produktpalette: OA280 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 280mm, Nenndrehzahl: 2700rpm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA280AN-11-1TB18 OA280AN-11-1TB18 Виробник : Orion Fans KINC_S_A0007335366_1-2560498.pdf AC Fans Axial Fan, 280x280x89mm, 115VAC, 1090CFM, 112W, 68dBA, 2550RPM, Ball, Wire, IP55
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OA280AN-11-1TB18 OA280AN-11-1TB18 Виробник : ORION FANS 3162316.pdf Description: ORION FANS - OA280AN-11-1TB18 - AXIAL FAN, 1130CFM, 70DB, 148W, 115VAC
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: Terminals
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 148W
IP-Schutzart: IP55
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Netzsteckertyp: 148W
Nennstrom: 1.5A
AC-Nennspannung: 115V
Außentiefe: 80mm
Geräuschentwicklung: 70dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 1130cu.ft/min
Lüfterrahmen: Square
Produktpalette: OA280 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 280mm