Продукція > ORION FANS > OA280AP-22-1TB1869K
OA280AP-22-1TB1869K
OA280AP-22-1TB1869K Orion Fans
OA280AP-IP69K.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: AC FAN, IP69K, 280X280X89MM, 230
Packaging: Box
Power (Watts): 210W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 280mm L x 280mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 1300.0 CFM (36.40m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 7.4 lbs (3.4 kg)
Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 73.0dB
Static Pressure: 0.750 in H2O (186.8 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 45 шт:
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA280AP-22-1TB1869K - AC AXIAL FAN, BALL, 280MM, 1300CFM, 230V, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: Terminals, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 210W, IP-Schutzart: IP69K, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: -, AC-Nennspannung: 230V, Außentiefe: 89mm, Geräuschentwicklung: 73dB, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 1300cu.ft/min, Lüfterrahmen: Square, Produktpalette: OA280AP-IP69K Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 280mm, Nenndrehzahl: 3200rpm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA280AP-22-1TB1869K OA280AP-22-1TB1869K Виробник : Orion Fans OA280AP_IP69K-3239537.pdf AC Fans Axial Fan, 280x280x89mm, 230VAC, 1300CFM, 210W, 73dBA, Ball, Terminal, IP69K
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OA280AP-22-1TB1869K OA280AP-22-1TB1869K Виробник : ORION FANS OA280AP-IP69K.pdf Description: ORION FANS - OA280AP-22-1TB1869K - AC AXIAL FAN, BALL, 280MM, 1300CFM, 230V
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: Terminals
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 210W
IP-Schutzart: IP69K
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: -
AC-Nennspannung: 230V
Außentiefe: 89mm
Geräuschentwicklung: 73dB
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 1300cu.ft/min
Lüfterrahmen: Square
Produktpalette: OA280AP-IP69K Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 280mm