Продукція > ORION FANS > OA280AP-22-1WB1868
OA280AP-22-1WB1868
OA280AP-22-1WB1868 Orion Fans
OA280AP-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN 230AC 280X280X89MM IP68 WIRE
Power (Watts): 210W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 280mm L x 280mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 1300.0 CFM (36.40m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 7.4 lbs (3.4 kg)
Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 73.0dB
Static Pressure: 0.750 in H2O (186.8 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 104 шт:
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA280AP-22-1WB1868 - AC-Axiallüfter, 230V, Quadratisch, 280 mm, 89 mm, Kugellager, 1300 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 210W, IP-Schutzart: IP68, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: -, AC-Nennspannung: 230V, Außentiefe: 89mm, Geräuschentwicklung: 73dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 1300cu.ft/min, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OA280AP IP68 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 280mm, Nenndrehzahl: 3200rpm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA280AP-22-1WB1868 OA280AP-22-1WB1868 Виробник : ORION FANS 3758038.pdf Description: ORION FANS - OA280AP-22-1WB1868 - AC-Axiallüfter, 230V, Quadratisch, 280 mm, 89 mm, Kugellager, 1300 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 210W
IP-Schutzart: IP68
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: -
AC-Nennspannung: 230V
Außentiefe: 89mm
Geräuschentwicklung: 73dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 1300cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OA280AP IP68 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 280mm
Nenndrehzahl: 3200rpm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
OA280AP-22-1WB1868 OA280AP-22-1WB1868 Виробник : Orion Fans OA280AP_IP68-3239450.pdf AC Fans Axial Fan, 280x280x89mm, 230VAC, 1300CFM, 210W, 73dBA, 3150RPM, Ball, Wire, IP68