OA600ST-120
OA600ST-120 Orion Fans
OA600ST-1623570.pdf
Виробник: Orion Fans
AC Fans Smart AC Fan Tray, 6 Unit, 115VAC, Remote Detachable Thermistor, 432x338x44.5mm
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції OA600ST-120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA600ST-120 OA600ST-120 Виробник : Orion Fans OA300ST.pdf Description: 6 FAN TRAY 13.4" DEEP 120V